درباره ما

ما در کافه رستوران شاندیز مشتاق، با طراحی یک برنامه بلند مدت در صدد بوده و هستیم تا با تقویت و آموزش کادر مجرب و ایجاد شبکه ای گسترده در آینده نزدیک ، با پشتیبانی و خدمات ویژه نسبت به ایفای نقش مهم خود ، متعهدانه اقدام نماییم.

بدین منظور در جهت تحقق این هدف ارزشمند، خواست و سلیقه شخصی شما در اولویت بوده و پاسخگو بودن نسبت به اعمال روش ها و نوع خدمات ، اصلی تفکیک ناپذیر از اهداف ما می باشد.

ما در کافه رستوران شاندیز مشتاق، همواره بر این اعتقاد هستیم که برای ارائه خدمات مطلوب ، داشتن یک تفکر مدیریتی اصولی مبتنی بر تجزیه و تحلیل علمی برای انتخاب بهترین گزینه منطبق با شرایط و طراحی و گردآوری دانشی که ما را آماده و قادر به ارائه خدمات با کیفیت برتر کند ، امری ضروری است.

بدین منظور تخصص، تعهد و سلیقه سرآسپز حرفه ای مان را با مواد اولیه تازه و مرغوب ، برنج ایرونی اعلا، گوشت ارسالی از مشهد مقدس و طبخ ذغالی درهم آمیخته ایم ، تا هر غذایتان همچون عطر و طعم غذا های اصیل ایرونی و به یاد ماندنی باشد.

تیم آشپزی حرفه ای

سرآشپز و کادر مجرب با طبخ حرفه‌ای

مواد اولیه با کیفیت

استفاده از مواد اولیه تازه و با کیفیت

محیط درخوردشان شما

محیط دلنشین با فضای دلباز

منو کافه متنوع و جذاب

میزبان لحظه‌های خوش شما

امیدواریم با شناسایی روش ها و طراحی شیوه های جدید نوآورانه در کافه رستوران شاندیز مشتاق قادر به ارائه خدمات فراتر از حد انتظار شما بوده و وظیفه خود را با ایجاد یک واحد نمونه، در حد توان به انجام برسانیم.

ما به کیفیت و مرغوبیبت مواد اولیه ، روش آماده سازی و طبخ سالم ، ارزیابی و کنترل مستمر خدمات خود متعهد هستیم